Krytý bazén Valašské Meziříčí

Krytý bazén poskytuje sportovní vyžití i zábavu pro všechny věkové kategorie návštěvníků. V prvním patře se nachází wellness zóna.

Přejít na web
Krytý bazén
Letní koupaliště Valašské Meziříčí

Letní koupaliště je areálem provozovaným v měsících červen až srpen. V areálu se zabaví nejen děti, ale i dospělí.

Přejít na web
Letní koupaliště
Zimní stadion Valašské Meziříčí

Zimní stadion je krásný sportovní stánek, který skýtá možnosti pořádání sportovních, kulturních a společenských akcí.

Přejít na web
Zimní stadion
Kuželna Valašské Meziříčí

Kuželna se nachází ve sportovním areálu zimního stadionu a nabízí kvalitní a moderní zázemí včetně občerstvení v podobě baru.

Přejít na web
Kuželna
Letní fotbalový stadion Valašské Meziříčí

Letní stadion se nachází v podhůří Beskyd s krásným výhledem na horu Radhošť. V areálu se nachází několik fotbalových hřišť.

Přejít na web
Fotbalový stadion
Fotbalový stadion

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

1
Nabídka práce
Nabídka práce
Společnost ST Servis s.r.o. hledá pomocnou práci formou brigády na letním stadionu ve Valašském Meziříčí. Náplní jsou pomocné práce při správě a údržbě letního stadionu. Odměna 120 Kč/hod na DPP.

Práce vhodná pro všechny uchazeče.

V případě zájmu kontaktujte:


Mgr. Antonín Hořín, MBA

+420 776 181 886

info.letnistadion@stservis.cz

O fotbalovém stadionu

Letní stadion ve Valašském Meziříčí se nachází v podhůří Beskyd s krásným výhledem na horu Radhošť. Areál se začal budovat v 80. let 20. století, kdy jeho rozvoj není zcela ukončen. V areálu se nachází několik fotbalových hřišť. Hlavní fotbalové hřiště s tribunou pro 800 sedících diváků je dominantou celého areálu. Okolo hlavního hřiště se poté nachází atleticky tartanový ovál, který byl roku 2018 celý rekonstruován.

Ve vrchní části areálu use nachází hřiště s umělým povrchem a vedlejší travnaté hřiště. V areálu je i možnost ubytování a to buď na Ubytovně Valmez nebo na penzionu Valmez. Obě ubytovací zařízení jsou ve správě Kulturního zařízení města Valašské Meziříčí.

Letní stadion slouží jako domovské zázemí pro fotbalový klub při TJ Valašské Meziříčí a atletickým oddílům – TJ Valašské Meziříčí a SKM Valašské Meziříčí.

Sportoviště stadionu

Hlavní travnaté hřiště
Otevřeno

Hlavní travnaté hřiště

Hlavní fotbalové hřiště se nachází v centrální části letního stadionu a je hlavní hrací plochou mužského týmu TJ Valašské Meziříčí. S rozměry 100 x 65 metrů umožňuje sehrát zápasy do té nejvyšší fotbalové úrovně.

Rozměry 100 x 65 metrů
Kapacita tribuny 800 osob
Místa k sezení Ano
Osvětlení Ne
Vedlejší travnaté hřiště
Otevřeno

Vedlejší travnaté hřiště

Tréninkové travnaté hřiště se nachází ve vrchní části letního stadionu s primárně slouží pro tréninky a zápasy mládežnických týmů TJ Valašské Meziříčí. S rozměry 99 x 64 metrů poskytuje kvalitní zázemí pro rozvoj fotbalové mládeže.

Rozměry 99 x 64 metrů
Tribuna Ne
Osvětlení Ne
Hřiště s umělým povrchem
Otevřeno

Hřiště s umělým povrchem

Hřiště s umělým povrchem bylo jedním z prvních , které se v regionu vybudovali, se svými 96 x 54 metry splňuje podmínky k odehrání soutěžních utkání až do divizní úrovně.

Rozměry 96 x 54 metrů
Tribuna Ano
Místa k sezení ne
Osvětlení Ano
Atletický tartanový ovál
Otevřeno

Atletický tartanový ovál

Šestidráhový atletický ovál umístěný okolo hlavního travnatého hřiště je domovom valašskomeziřičské atletiky, která během své bohaté historie vychovala již několik mistrů Evropy a světa.

Délka 400 metrů
Počet drah 6
Povrch Tartan